Різні цікавинки

Де зупинитися гостям Києва?

foto_cikavosti_08.07.2014-01Хочете знати, де б’ється гарячий пульс новітньої Європи? Де в сивому серпанку ховаються древні віки, а в світлі зорі – невтримно народжується нова доба європейської держави? Завітайте в Київ! В столиці України, цьому вічномолодому місті, на його вулицях чи в готелях, в його ділових центрах чи храмах, за будь-якої погоди, будь-якої пори року, в будь-яку годину дня можна почути мови всіх континентів, побачити обличчя з будь-яким кольором шкіри і людей всіх віросповідань світу!

Кожен, хто приїздить сюди не вперше, вже має свої улюблені куточки Києва. Звичайно, всі знають Хрещатик та Майдан Незалежності. Це не тільки центр міста – це полум’яне серце вільної країни, биття якого чути на весь світ. Багато хто закоханий в історичні місцевості Києва: жвавий Поділ – нероздільний сплав єврейської, української та інших культур та гумору, який запросто позмагається з одеським; дехто любить спокійні та по-сільському тихі Нивки і Виноградар, працьовиту та сувору Троєщину, Гідропарк на могутньому Дніпрі…

Перше питання, яке цікавить будь якого гостя Києва – де зупинитись. Дійсно, вибір непростий, але тільки тому, що в Києві немає дефіциту на місце в готелі – його можна знайти на будь-який гаманець, з будь-яким рівнем комфорту та в будь-якому з районів міста. Проте можна твердо сказати – рівень комфорту та сервісу не обов’язково залежить від місцезнаходження готелю.

Скажімо, готель “Голосіївський” – для тих, хто цінує і комфорт, і вельми доступні ціни, які стартують вже з 20 доларів за номер. При цьому розміщений готель зовсім не в центрі Києва. Сама назва готелю походить від однойменного мікрорайону, що знаходиться на півдні столиці. При цьому неподалік знаходиться чимало цікавих та важливих місць – це і “Експоцентр ВДНГ”, і Музей народної архітектури та побуту “Пирогове”, і кілька чудових парків, монастирів та храмів, і дельфінарій, і великі торговельно-розважальні комплекси…

Незважаючи на скромний статус, яким хваляться більш вишукані готелі, “Голосіївський” не поступається рівнем сервісу досить багатьом з них, тому тут часто зупиняються і українські, і закордонні учасники відомих телевізійних проектів та конкурсів. Адже готель має зручний сайт hotelgolos.com і є учасником кількох міжнародних систем бронювання місць GDS. І номери тут для всіх – від скромного “Економ” до “Люкс”!

Наявність станції метро в 5 хвилинах пішої ходи від готелю дозволяє за півгодини опинитися в будь-якій частині столиці, в тому ж таки центрі міста. Так само просто можна дістатися звідси громадським транспортом майже до будь-якого з вокзалів.

Місто-музей, місто-колиска слов’янської культури відоме світу як туристичний і діловий центр країни, як місто-борець і місто-гостинний господар. Будь-хто отримає тут незабутні враження, і тільки черстве серце не відчує доброзичливості, мудрості, спокою і впевненості жителів української столиці – цього собору українських земель і перехрестя історії.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button