Екологія

Дерева абсорбують 65% бруду з повітря – вчені

Група дослідників з університету Ланкастера у Великобританії провела експеримент, який дозволив в черговий раз довести величезну користь дерев для збереження навколишнього середовища. Дерева, що знаходилися в приміщенні з забрудненим повітрям очистили його від металевих частинок на 52-65 %, повідомляє TreeHugger.

Дерева абсорбують 65% бруду з повітря - вчені

Спочатку вчені виміряли кількість пилу і магнітних частинок в приватному будинку біля дороги в Ланкастері. Встановивши в приміщенні пристрої для моніторингу пилу та вимірювачі залишкової намагніченості, вони отримали досить тривожні відомості про те, чим дихають щодня прості англійці.

Не тільки легені планети, але і очисна система.

Найважливіша частина експерименту полягала в тому, щоб очистити дане приміщення. Вчені поставили перед будинком живий екран з 30 молодих беріз в діжках і через 2 тижні виміряли ті ж показники. Повітря стало чистішим на 52-65 %, а концентрація дрібних металевих частинок в кімнатах будинку також впала вдвічі. Коли експериментальні берези розглянули через електронний мікроскоп, в їх листках були виявлені всі витягнуті з повітря частинки, які затримала ворсистая поверхню листа.

Натхнення: alternews.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button