Земля

Іспанський архітектор розробив проект пересувного міста

Що відбувається з містами, коли закінчуються економічні ресурси? Таке інколи трапляється і прикладом цьому може служити місто Детройт, в якому промисловість перестала приносити дохід і жителі поступово роз’їхалися. Але іспанський архітектор Мануель Домінгес (Manuel Dominguez’s) запропонував вихід з такої ситуації, показавши свій проект міста, що рухається.

Іспанський архітектор розробив проект пересувного міста

Проект під назвою «Very Large Structure» представляє собою кочове місто, який пересувається на величезних гусеницях, повідомляє сайт ArchDaily. Це не просто проект «на словах», архітектор досить ретельно прорахував всі деталі, у тому числі системи енергопостачання і життєзабезпечення, враховані всі вимоги до металоконструкцій, завдяки яким місто буде існувати. У місті передбачається споруда різних типів житлових приміщень, виробничих споруд, розважальних та освітніх приміщень, енергетичної станції і невеликої злітної смуги.

Подібний проект, який називався «The Walking Сіті», був запропонований ще в 1964 році британським архітектором – футурологом Роном Ерроном (Ron Herron), але тодішні технології не змогли надати можливість спорудити таке міста. У наш час для будівництва такого міста може знадобитися менше ресурсів, ніж потрібно на спорудження деяких сучасних хмарочосів. Пересувне місто – кочівник зможе на гусеничних платформах. Подібні платформи використовувалися в НАСА для перевезення шатлів.

Іспанський архітектор розробив проект пересувного міста

Сам архітектор каже, що незважаючи на те, що проект «Very Large Structure» може бути створений найближчим часом, його навряд чи будуть реалізовувати. Але як ідея на майбутнє, пересувне місто може бути корисне для запобігання появи покинутих міст -примар, які можуть виникнути через труднощі в економічній ситуації.

Також такі міста можуть служити як бурильні або гірничодобувні конструкцій, які зможуть виробляти відразу кінцевий продукт. А якщо людям все-таки вдасться колонізувати інші планети, то такі конструкції допоможуть поселенцям вижити у важких космічних умовах.

Коли ви приїдете в Одесу в гості або на короткий відпочинок, вам не потрібно шукати готелі, адже часто в них вже зайняті місця. Вихід зі ситуації простий – квартири подобово в Одесі, які ви можете замовити на http://roomer.od.ua/. Комфортний відпочинок вам ґарантовано!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button