Здоров'я

Дієтолог назвала найшкідливіші види м’яса

Про те, що м’ясо буває різним і по-різному впливає на організм людини, відомо вже давно. Відомий дієтолог Марина Вауліна розповіла про те, які види м’яса та продукції з нього є найбільш небезпечними для людини.

Зокрема, зазначає фахівці, чимало питань викликає м’ясо, яке продається у вакуумних упаковуваннях, в тому числі дорога мармурова яловичина. Дієтолог у зв’язку з цим зазначає, що у такої продукції, як правило, дуже тривалий термін зберігання, а значить, в її складі присутня велика кількість консервантів. Тому, впевнена дієтолог, ставитися до такого м’яса слід з крайньою обережністю. Крім усього іншого, експерт рекомендує обмежити себе у вживанні «важких» видів м’яса, до яких відносяться баранина, свинина, а також гусяче і качине м’ясо. Краще всього замінити такі продукти куркою, кроликом або індичкою.

Особливу небезпеку для людського організму, вважає фахівець, являє копчене м’ясо та вироби з нього. Річ у тім, що для прискорення процесу копчення виробники часто вдаються до спеціальних хімічних добавок, наслідки яких для організму можуть бути дуже непередбачуваними.

 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button