Здоров'я

Дієтолог розповіла, які корисні продукти можуть бути небезпечні

Дієтолог Даніела Крел з Баварського споживчого центру в бесіді з «Focus.de» перерахувала корисні продукти, які можуть завдати шкоди здоров’ю.

У цей список дієтолог включила консерви. У консервованих помідорах, як вона розповіла, міститься антиоксидант лікопін — він допомагає зміцнити імунну систему і може знизити ризик розвитку раку. Однак, головна проблема полягає в банці. Її внутрішнє покриття може містити бісфенол А. Речовина при попаданні в їжу може призвести до порушення гормонального балансу. Тому Крел рекомендувала обирати консерви в скляних банках.

Вона закликала уважно поставитися і до вживання риби, оскільки крім корисних речовин у ній може міститися ртуть, особливо в тунці. Концентрація ртуті в рибі залежить не тільки від її віку, але і від місця, де її вирощували. В корм для лосося, за словами дієтолога, часто додають антибіотики.

Рис, як зауважила Крел, може містити миш’як, який в малих кількостях призводить до пошкодження судин і сприяє розвитку серцево-судинних захворювань, а у великих — призвести до розвитку онкологічних захворювань.

Миш’як, як розповіла Крел, потрапляє в навколишнє середовище через стічні води та добрива. Тому вона порадила знизити кількість рису в раціоні. Крім того, експерт порадила використовувати бурий рис, тому, що в очищеному білому практично відсутні корисні речовини.

Натхнення: earth-chronicles.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть