Здоров'я

П’ять ознак алергії, які ми плутаємо з іншими недугами

Маловідомий факт, але в Англії перебуває дитина Фінлі Ренсон і він особливий. Хлопчик може їсти тільки штучні солодощі – інші наїдки провокують у нього кровотечу. Щоб хлопчик отримував необхідні поживні речовини, його годують за допомогою трубки. Таке явище обумовлюється важким ступенем алергії. Бувають і інші симптоми, які в більшості випадків ми сприймаємо за іншу хворобу. Про це нижче.

1. Спазми в області живота

Ми звикли, що різкий і сильний біль в районі живота може свідчити про виразку, гастрит, холецистит, проблеми з нирками та інших серйозних недугах. Якщо ви відчуваєте таку біль, яка проявляється відразу після вживання якоїсь певної страви, то високий ризик, що ви страждаєте від харчової непереносимості або алергії.

Симптоматика даних недуг дуже схожа на звичайні нездужання з травленням. Крім больового відчуття в животі, нерідко проявляється діарея, надмірне газоутворення. Також можуть приєднатися й такі ознаки, які вказують на алергію:

  • шкірні висипання;
  • губи і язик опухають;
  • збій дихальної функції;
  • висип близько ротової області;
  • шкірний свербіж;
  • набрякле явище в горлі або в роті.

2. Нудота і блювота

Дані симптоми у дорослої частини населення зазвичай проявляються при інтоксикації організму і іноді – при бактеріальній або вірусній інфекції. Крім того, зазначені ознаки можуть свідчити про синдром подразненого кишечника, а також про виявлення алергічної реакції. При цьому, до вищевказаних симптомів приєднуються і інші: задишка, висип і набряки.

3. Висипання у вигляді кропивниці

Кропив’янка – неприємний висип, яка проявляється утворенням пухирів і свербінням. Подібні висипання можуть говорити про алергію на укуси комах, медикаменти, їжу, холод або ультрафіолет. Деколи кропив’янка утворюється в результаті контактної алергії, наприклад, на мило, порошок для прання або сік квітки.

4. Почервоніння очей і сильна сльозотеча

Почервоніння, неприємне відчуття всередині ока, надмірне сльозовиділення можуть свідчити про алергічний кон’юнктивіт. Найчастіше до цих симптомів додаються й інші: чхання і забитий ніс.

Фактори алергічного виду недуги:

  • відбувається в певний сезон;
  • утворюється, зважаючи на контакт з алергеном;
  • рідко відбувається укупі з виділенням очного слизу;
  • зір не змінюється, також не відчувається втома очей.

Перераховані ознаки послужать вам помічниками у виявленні типу недуги: алергічний або вірусний.

5. Кашель

Є супутником всіх простудних недуг. Як виявилося не тільки їх – постійний сухий кашель, що не припиняється протягом 3-х тижнів, може говорити про алергії або астми. Якщо це вісник алергії, то до кашлю приєднується чхання та закладеність носа.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button