Людина

Дистанційна робота є продуктивніша і економічніша від звичайної

Компанія Regus провела соціальне дослідження, в рамках якого з’ясувала, чим віддалена робота так приваблює суспільство. Виявилося, що вона набагато економічніша і ефективніша, ніж звичайна робота в офісі.

Всесвітньо відома аналітична компанія Regus займається організацією нестандартної роботи, надає офіси та обладнання для підприємств. Напередодні Regus опублікувала результати дослідження, яке провела, щоб з’ясувати переваги і недоліки віддаленої роботи. Виявляється, недоліків такої роботи практично не знайшлося.

У дослідженні брали участь представники 120 країн світу, загалом опитування пройшли 44 тисячі менеджерів і бізнесменів. Близько 17% з них розповіли, що віддалена робота, це чудовий спосіб економити витрати на утримання та оренду офісу. 48% опитаних вибрали віддалену роботу замість просиджування в офісі. Приблизно стільки ж заявили, що такий спосіб заробітку дозволяє знизити витрати на транспорт. Завдяки гнучкому графіку роботи в інтернеті її віддають перевагу 76% учасників опитування, тому що їх праця стає набагато ефективнішою.

Деякі бізнесмени поділилися, що нестандартний графік роботи зумів утримати персонал на своїх позиціях. До того ж, такий вид зайнятості залишає більше особистого часу і не так вимотує.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button