Головна / Людина / Дієтологи склали список продуктів для омолодження організму

Дієтологи склали список продуктів для омолодження організму

Правильне харчування благотворно позначається на зовнішньому і внутрішньому стані людини. Дієтологи склали список продуктів для омолодження організму.

Експерти виділили лісові ягоди як головний антиоксидант. Чорниця містить у собі колаген, необхідний шкірі для підтримки молодості і еластичності. До продуктів, що виводить токсини, віднесли також капусту, редис і хрін. На зовнішній вигляд позитивний вплив надають овочі і фрукти, які містять велику кількість води. Серед таких лікарі виділяють огірки, кавун, персики і селеру, а також шпинат, який багатий вітамінами і залізом.

В список корисних продуктів потрапив авокадо, який містить в собі всі необхідні елементи для правильної роботи організму. З цим завданням справляється також імбир, корисний в будь-якому вигляді. До складу такого продукту як часник входять не тільки поживні речовини для волосся і нігтів, але і компоненти, що запобігають ризику розвитку онкології.

Окрему увагу дієтологи приділили моркві, яка містить в собі дуже цінний елемент — бета-каротин. Він здатний виробляти в організмі імунітет до вірусів і бактерій, а також покращує зір, попереджає старіння.

 
comments powered by HyperComments