Головна / Людина / Лікар розповів про прості вправи для тренування пам’яті

Лікар розповів про прості вправи для тренування пам’яті

Лікар розповів про прості вправи для тренування пам’яті, що дозволяють зберегти когнітивні функції на високому рівні навіть в старості. Нейрохірург зазначає, правильні вправи допоможуть людині зберегти свій мозок здоровим на протязі всього життя.

Головне в цьому питанні – це постійне навчання, активний спосіб життя, переживання нових емоцій та спілкування з іншими людьми. Все це дозволить залишатися мозку здоровим до кінця життя, при цьому всі когнітивні функції збережуть свою ефективність. Нейрохірург зазначає, існують деякі прості методи, що дозволяють досягти ще більш серйозних результатів.

Перша вправа для тренування пам’яті вимагає аркуш паперу, ручку і таймер. Його потрібно встановити на 2 хвилини і за цей час написати всіх істот, що живуть у воді, яких тільки вдасться згадати. По закінченню цього часу потрібно знову поставити таймер, але в цей раз застосувати іншу методику. Необхідно згадати мешканців морів і океанів за групами: прісноводні, океанічні, морські ссавці, мушлі, небезпечні види і т. д. В результаті у людини вийде більше варіантів, ніж у першій спробі.

Це пов’язано з особливістю роботи мозку. Він не любить витрачати надто багато енергії, його потрібно примушувати вчиняти подібні дії. Ще одна проста вправа – це множити двозначні числа в голові. Також можна спробувати подумки «писати» слова задом-наперед.