Технології

Розумні телевізори LG викрили в стеженні за власниками

Пристрої передають на сервери компанії інформацію про перегляді телеканалів, а також про підключені носії незалежно від бажання користувача.

Як повідомив у своєму особистому блозі британський дослідник безпеки, відомий під псевдонімом «DoctorBeet’s», так звані «розумні» телевізори від компанії LG, шпигують за власними власниками з метою підвищення ефективності контекстної реклами.

Розумні телевізори LG викрили в стеженні за власниками

У рамках імпровізованого розслідування «DoctorBeet’s» з’ясував, що служба LG Smart Ad (встановлена ??в телевізорі за замовчуванням) збирає дані про перегляд користувачем телеканалів, його перевагах і т.п. Більш того, пристрій передає на сервери компанії дані про файли, що утримуються на підключених до телевізора знімних носіях.

Цікаво, що в меню телевізора присутня можливість відключити функцію «Збору інформації про перегляди», проте інформація при цьому продовжить передаватися на сервери LG в колишньому обсязі. Дослідник підкреслює, що це єдина опція, у якої відсутній будь-який опис або пояснення.

В LG відмовилися докладно коментувати ситуацію і повідомили досліднику, що він погодився з передачею даних, прийнявши Правила та Умови використання телевізора LG і, відповідно, його скарги повинні бути спрямовані продавцям пристрою.

Натхнення: www.securitylab.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button