Здоров'я

Галюциногенні гриби «перезавантажують» мозок під час депресії

Активний інгредієнт, що міститься в галюциногенних грибах, може справити ефект «перезавантаження» мозку, дозволяючи пацієнтам подолати депресію, повідомляють вчені з Імперського коледжу Лондона. Багато хто з учасників дослідження розповіли, що вони випробували почуття «перезавантаження» мозку після експериментів з псилоцибіном.

Психоактивна речовина, присутня в галюциногенних грибах, тимчасово руйнує зв’язки між певними ділянками мозку, які особливо активні під час інтроспекції, депресії і в стані стресу. В ході випробувань експерти виявили, що після використання псилоцибіна ці області мозку реінтегрувалися, стали більш стабільними, у той час як більшість учасників відчули негайне полегшення симптомів депресії. Такі висновки були зроблені в ході вивчення 20 осіб з депресією, які не реагували на традиційні антидепресанти. Наступні ефекти псилоцибіна досягли свого максимального рівня через 5 тижнів, при цьому спостерігалося стійке поліпшення стану пацієнтів протягом 6 місяців.

Дане дослідження показує, що псилоцибін – активна речовина галюциногенних грибах, може допомогти депресивним людям «перезавантажити» мозок. Тим не менш, експерти застерігають, що не слід самостійно вживати гриби в пошуках легкого лікування проблем психічного здоров’я.

Натхнення: healthvesti.com

Кнопка «Наверх»
Закрыть