Здоров'я

Дотримуємося здорових звичок в 2019

У даній статті ми розповімо про 6 звичок, які поліпшать життя. Не відкладайте до понеділка, а починайте відразу після прочитання.

Наприкінці року заведено підбивати підсумки і ставити нові цілі на майбутній рік. Якщо ваше здоров’я дало збій, вам потрібно його підправити. Варто зрозуміти, про які звички варто забути, а які ввести, щоб його зміцнити.

Введіть у своє меню пребіотики. Щоб кишечник злагоджено працював, проміняйте фаст-фуд на салат з великою кількістю зелені. Їжа, що містить пребіотики, стимулює утворення корисної кишкової мікрофлори. Нехай в стравах присутня спаржа, сира ріпчаста цибуля.

Якщо час дозволяє, то вечеряйте раніше. Різниця між ранковим прийомом їжі та вечірнім повинна становити 12-16 годин. Чим раніше повечеряєте, тим сон і травлення будуть в порядку. Готуйте їжу заздалегідь, якщо ви пізно приходите з роботи, її залишиться тільки підігріти.

Висипайтеся! Норма сну для дорослої людини становить 7-8 годин. Багато хто нею нехтують, чому відчувають недосипання і пригнічений стан. Для хорошого сну потрібно спати в провітреній кімнаті в повній темряві. Не вживайте алкоголь за 3-4 години до сну.

Візьміть у звичку ретельно пережовувати їжу. Дослідження показало, що ті, хто вважав за краще з’їсти фрукт, а не фруктовий сік, скорочували калорійність раціону на 20 %. При пережовувані виробляється гормон ситості, і наїдаєтеся швидше.

Всім відомий «гормон радості» виробляється при природному освітленні, а сонце виробляє вітамін D. Сонце, яке так нас рідко відвідує взимку, теж корисне, тільки не забувайте використовувати захисний крем.

Ми слухаємо голосно музику в навушниках, йдучи на роботу або гуляємо, тим самим шкодимо вухам. Ми повинні зберегти слух, щоб у 60 не вдатися до допомоги слухового апарату. Гейо Вайтлоу — американець, який очолював Американську академію аудіології, радить включати музику на ту гучність, яка буде зручна.

Почніть більше ходити. По-перше, це корисно, підвищується тонус м’язів, поліпшується настрій, зміцнюються кістки, знижується кров’яний тиск. По-друге, це відмінне кардіонавантаження. Здійснюйте 10000 кроків щодня, і ваш організм буде в тонусі.

Води! Більше чистої води! Вона виводить токсини і шлаки, покращує стан шкіри, вода дає нам енергію і знімає напругу. За допомогою неї можна схуднути, для цього потрібно випивати 1,5-2 літра чистої теплої рідини кожен день маленькими ковтками.

Сподіваємося, що наші поради будуть для вас актуальні!

Кнопка «Наверх»