Здоров'я

Названі корисні продукти, які оберігають від хвороб восени

Збалансоване харчування потрібно людському організму в будь-який сезон. Але напередодні осені, коли активізуються різного роду застуди та інфекційні захворювання, до раціону слід ставитися з найбільшою увагою. Експерти назвали кращі продукти, які захистять від сезонних хвороб.

Одним з найбільш корисних продуктів в осінній період називають чай. Завдяки наявності флавоноїдів і ряду інших корисних сполук, цей напій дозволяє помітно зміцнити імунну систему. Більш того, в чаї велика кількість антиоксидантів, а це завжди приносить тільки користь. Нарешті, зелений чай допоможе поліпшити роботу ендокринної системи і покращити обмін речовин.

Риба і м’ясо, впевнені експерти, які завжди повинні бути в раціоні людини в сезон осінніх холодів і вогкості. Білки допомагають організму ефективно протидіяти вірусам, які намагаються проникнути в нього ззовні. Оптимальним вибором в цьому випадку стануть нежирні сорти м’яса, начебто курки, індички або яловичини. Гарним доповненням стане риба, оскільки насичує організм не тільки білками, але і жирними кислотами, вітамінами і мінералами.

Про користь фруктів говорити і зовсім зайве. А найбільш корисними з них вважаються яблука. В одному яблуці міститься величезний набір корисних мікроелементів та вітамінів, а найбільш корисним з них вважається пектин, здатний ефективно боротися з «поганим» холестерином в крові.

Також в числі дуже корисних в осінній час продуктів експерти називають оливкову олію, горіхи, бобові і звичайно ж ягоди. Всі вони обов’язково повинні з’являтися в раціоні хоча б зрідка, оскільки насичують організм вітамінами, клітковиною, жирними кислотами, білками і всім, що необхідно для його повноцінного розвитку та покращення імунітету.

Кнопка «Наверх»
Закрыть