Інтернет

Дві третини роботодавців перевіряють кандидатів по соцмережам

Дві третини роботодавців перевіряють кандидатів по соцмережамESET і FutureToday провели масштабне опитування серед більш ніж 1,5 тис. користувачів і 60 компаній різних галузей – від телекомунікацій до фінансів.

Майже третина користувачів, перебуваючи в активному пошуку роботи, коригують зміст своїх сторінок в соціальних мережах – видаляють фото і відео сумнівного змісту, вичищають списки друзів, міняють аватарки на більш привабливі. Ще 15% опитаних використовують налаштування приватності сервісів, заздалегідь припускаючи, що їх особисті профілі можуть зацікавити роботодавців.

Втім, більша частина – 56% – нічого не змінюють, вважаючи, що інформація з соцмереж потенційним роботодавцям не потрібна. У цьому вони помиляються. 65% роботодавців переглядають соціальні профілі кандидатів, що надіслали їм резюме, визнають експерти ESET. Переважна більшість з них враховують зібрану таким чином інформацію, приймаючи рішення щодо того чи іншого кандидата.

“Також йде і зворотний процес – при пошуку роботи кандидати починають цікавитися сторінками компаній в соціальних мережах, і часом вони стають більш важливим джерелом інформації про кар’єрні можливості компаній, ніж їхні офіційні сайти, – каже Сакагуті САОР, бренд-менеджер компанії FutureToday. – Якщо HR-и компаній хочуть вийти в соціальні мережі, вони повинні бути готові до постійної роботи зі своїми сторінками.”


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button