Екологія

Екологічний театр з переробленого паперу

Паризька компанія Studio Andrew Todd, що спеціалізується на створенні театральних декорацій, представила проект Paper Bale Theater за створення недорогого екологічно чистого театру. Таку сцену легко і швидко можна звести і демонтувати, а її встановлення не вимагатиме великих витрат.

Задум проекту полягає у тому, що споруда виготовляється переважно з переробленого паперу. Картонний театр запланований на 135 гостей. Місця для їх можуть бути виготовлені із спресованого паперу або сіна. Монтаж і демонтаж конструкції можуть бути виконаний протягом трьох-чотирьох днів, а вартість робіт складе приблизно 15 тисяч доларів.

Читайте також: 

Paper Bale Theater має всі необхідні конструктивні елементи для театральних постановок або проведення шоу. Театр отримає чотири входи — два для глядачів і два для акторів. В якості матеріалу підлоги пропонується використовувати орендовані настилочні дошки. Для забезпечення пружності під них може бути покладений шар тенісних м’ячів.

Паперовий театр може стати в нагоді для постановок на відкритому повітрі або в якості тимчасового рішення. Щоправда, виникають питання безпеки. Насамперед конструкція буде вогненебезпечною через використання паперу, сіна і тканини.

Натхнення: greenevolution.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button