Наука

Експерт Нацгвардії Каліфорнії назвав причину можливої загибелі людства

Експертом з Національної гвардії Каліфорнії Сполучених Штатів названа ймовірна причина можливої загибелі людства. За його словами життя на блакитній планеті може закінчитися через використання біотехнологій.


У свою чергу Всесвіту для самознищення буде потрібно не менше тисячі років. Фахівець зміг довести свою теорію за допомогою парадоксу Фермі щодо відсутності інопланетного розуму. Експерт вивчив рівняння Дрейка, яке намагається розкрити кількість цивілізацій, які перебувають за межами Чумацького Шляху, при цьому додавши в нього елемент, який відповідає за самоліквідацію розумного життя, через використання сучасних методів генної інженерії. З отриманих результатів випливає, що за межами нашої галактики відсутні які-небудь розумні цивілізації, так як, мабуть, вони знищили себе самі.

Згідно думці експерта, все більше держав отримує доступ до новітніх методів біотехнологій. У свою чергу це може призвести до виникнення нових методів лікування, а також навмисного або випадкового знищення всього живого на Землі. Варто відзначити, що особливі побоювання у фахівця викликає застосування в персоналізованій медицині генетичних технологій.

Кнопка «Наверх»