Здоров'я

Експерти із США навчилися омолоджувати головний мозок людей

Згідно інформації, отриманої від авторів наукових експериментів, їм вдалося знайти новий спосіб омолодження головного мозку людини.

a84fad8f6711e0be42c18cc01ae0b641

Слід зауважити, що вчені вже давно шукають методи відновлення сил не тільки центрального відділу нервової системи, але і всього організму в цілому. Провідні медики з університету Каліфорнії змогли розробити абсолютно новий спосіб для реалізації поставленої задачі. За словами експертів, лабораторні випробування проходили за допомогою гризунів.

Читайте також: 

У своїх дослідах вченим вдалося відновити стан здоров’я мозку тварин. Однак, підсумки проекту є попередніми, оскільки найголовніше, щоб така методика зробила сприятливий вплив на тіло людей. Як стверджують фахівці, центральний відділ нервової системи молодих хлопців і дівчат постійно змінює свою форму, встановлюючи нові зв’язки між синапсами. Деяка частина юнацької пластичності мозку має властивість знижуватися, в силу тимчасових факторів.

Американські лікарі зуміли трансплантувати ембріоничні нейрони, що допомагають мозку здійснювати ряд важливих функцій, таких як моторний контроль і зір. Завдяки нейротрансміттеру GABA, експертам вдасться відновити кілька когнітивних здібностей.

Натхнення: healthvesti.com

Кнопка «Наверх»