Здоров'я

Як приймати Бісакодил

«Бісакоділ» є проносним засобом. Препарат прискорює і посилює скорочення товстого кишечника. Рекомендований при запорах, після операцій і пологів, лежачим пацієнтам. Також «Бісакоділ» приймається при проктиті, геморої, анальних тріщинах для регулювання стільця.

Как принимать Бисакодил

Інструкція

1. «Бісакоділ» випускається у формі драже, таблеток і свічок. Всі вони мають однакові показання до прийому, але мають невеликі відмінності в правилах застосування. Тому розглядати, як приймати «Бісакоділ» у свічках і таблетках, слід окремо.

[ads2] 2. Свічки застосовуються ректально по 1-2 штуки на добу. Спочатку вводиться одна свічка, якщо це не викликає потрібного ефекту, слід збільшити дозування. Введення свічок дозволяється тільки раз на добу, у разі необхідності введення двох свічок, це необхідно робити за один раз. Вводити свічки «Бісакоділ» можна в будь-який час доби, враховуючи лише те, що діяти вони почнуть через годину.

3. «Бісакоділ» у таблетках чи драже приймається раз на день по 1-3 таблетки. Більше чотирьох таблеток приймати заборонено. Прийом рекомендується почати з однієї таблетки Бісакодилу» перед сном. Якщо це не дає потрібного ефекту, доза збільшується до 2-3 таблеток.

Читайте також: 

4. Приймати «Бісакоділ» можна в будь-який час з урахуванням, що проносна дія почнеться через 6 годин. Таблетки і драже приймаються цілком і запиваются водою. Не слід приймати таблетки в розжованному вигляді і вживати в їжу під час прийому молочні продукти – це послабить дію «Бісакодилу» і може призвести до розладу шлунку.

5. Прийом «Бісакодилу» повинен тривати не більше тижня. Приймати його з препаратами, які нейтралізують печію, потрібно дотримуючись двогодинний інтервал. Передозування викликає зневоднення організму і дефіцит іонів калію. Під час вагітності та лактації, при печінковій та нирковій недостатності «Бісакоділ» приймається під контролем лікаря.

Натхнення: www.kakprosto.ru

Кнопка «Наверх»