Здоров'я

Експерти назвали 5 недуг, які сильно “помолодшали”

За словами авторів наукового дослідження, на сьогоднішній день безліч захворювань посилили свої клінічні прояви і симптоми, при цьому, патології, якими раніше страждали виключно літні люди, все частіше вражають організми молодих юнаків і дівчат.

ff19dcec9d06ae012cb25a4f7d69d567

Згідно з інформацією Всесвітньої Організації охорони Здоров’я, експертам вдалося скласти унікальний список «вікових» недуг, що отримали найбільше поширення, як серед зрілих представників сильної, а також слабкої статі, так і серед маленьких дівчаток і хлопчиків. За словами фахівців, в минулому році люди ставали жертвами тяжких інфекцій внаслідок браку ефективних лікарських препаратів.

Однак, тепер, хлопці і дівчата хворіють через певний спосіб життя. Зокрема, дослідники зафіксували, що малорухливість в сукупності з поганим харчуванням робить згубний вплив на здоров’я людини. В перелік «помолодівших» недуг увійшли остеохондроз хребта, остеопороз, серцево-судинні порушення, меланома і подагра.

Читайте також: 

Слід зауважити, що більшість перерахованих захворювань пов’язані із зайвою вагою, зловживанням алкоголю і сигарет, а також сидячим проведенням часу. На думку медиків, контролюючи власний спосіб життя, людина може захистити себе від ризику виникнення складних патологій.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button