Людина

Стівен Хокінг попередив людство про можливе вимирання

Відомий британський фізик Стівен Хокінг виступив у Сіднейському театрі з лекцією, в ході якої він в черговий раз зазначив, що людству необхідно прикласти всі зусилля для того, щоб підкорити космічний простір, колонізувавши інші планети.

427e9cb3eb3013537acebd6dd465d769

Виступ пройшов за допомогою голограми, створеної за участю відомого фізика для полегшення взаємодії з оточуючими. Нагадаємо, що Хокінг вже кілька десятиліть прикутий до інвалідного крісла, з діагнозом Бічний аміотрофічний склероз. Вчений не може говорити, і спілкується за допомогою синтезатора мови.

На думку Хокінга, людству загрожує вимирання найближче тисячоліття. Причому, якщо раніше фізик заявляв, що нас цілком можуть поневолити представники інших цивілізацій, то тепер головну причину небезпеки для цивілізації він бачить у самому людстві.

Читайте також: 

В завершенні своєї лекції відомий фізик і популяризатор науки заявив про те, що людству необхідно менше дивитися собі під ноги, і більше вдивлятися в зірки, докладаючи всі зусилля для того, щоб зробити можливою колонізацію інших космічних тіл.

Натхнення: planetanovosti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button