Здоров'я

Сонцезахисні засоби можуть мати низьку ступінь ефективності

За словами провідних дослідників, сонцезахисні засоби не завжди є надійним захистом від шкідливого ультрафіолету.

bcdafd6be1f566a4151ac7c7e08acb65

До такого висновку фахівці прийшли після того, як ними було реалізовано цілий комплекс випробувань. Згідно інформації, наданої авторами лабораторних дослідів, подібні профілактичні компоненти можуть чинити негативний вплив на шкіру людини. Зокрема, вчені з американського Союзу споживачів зафіксували, що близько третини сонцезахисних кремів не забезпечують належний рівень захисту від канцерогенних випромінювань.

Читайте також: 

Як зазначають медики, під час здійснення проекту лікарі проводили експертизу UVA і UVB променів. Всім респондентам на спину наносилися сонцезахисні мазі, після чого, добровольців занурювали у воду. Потім випробувані піддавалися впливу ультрафіолету.

З’ясувалося, що із загальної кількості досліджуваних кремів ефективними були лише 11. Це говорить про те, що лише третина існуючих засобів впливає на тіло людей. Слід зауважити, що успішно пройшла перевірку сонцезахисна продукція різних цінових категорій. Таким чином, купуючи подібний засіб, потрібно звертати увагу не лише на його вартість, але і на кінцевий результат.

Натхнення: healthvesti.com

Кнопка «Наверх»
Закрыть