Головна / Людина / Сексологи з’ясували, що жінки від сексу розумнішають

Сексологи з’ясували, що жінки від сексу розумнішають

Сексологи недавно з’ясували, що від регулярного сексу жінки розумнішають. За словами кандидата медичних наук Олександра Полеєва, під час оргазму в головному мозку відбувається активація нейронних зв’язків, що підвищує когнітивні здібності представниць прекрасної статі.

Секс здатний поліпшувати пам’ять, настрій і знімати зайве напруження у м’язах. Сильний вплив інтимна близькість має на жінку: вона розумнішає, перебуваючи в збудженому стані. Це пов’язано з поліпшенням нейронних зв’язків у головному мозку. Для позитивного ефекту, пов’язаного з підвищенням розумових здібностей, слід займатися сексом 2-3 рази в тиждень.

На думку доктора Полеєва, під час статевого акту також відбувається глибока вентиляція легенів, де накопичується інфекція. Секс благотворно впливає і на стан серцево-судинної системи. В результаті близькості жіночі геніталії очищаються від мікроорганізмів, адже в процесі задіяні і ті органи, які зазвичай мало активні. Для чоловіків секс — прекраснае фізичне розвантаження, знижує рівень стресу і агресивності.

Хороший і регулярний секс має масу корисних властивостей, проте наївно вважати, що він може бути універсальною панацеєю або сильнодіючим засобом, резюмував фахівець.