Людина

Сексологи з’ясували, що жінки від сексу розумнішають

Сексологи недавно з’ясували, що від регулярного сексу жінки розумнішають. За словами кандидата медичних наук Олександра Полеєва, під час оргазму в головному мозку відбувається активація нейронних зв’язків, що підвищує когнітивні здібності представниць прекрасної статі.

Секс здатний поліпшувати пам’ять, настрій і знімати зайве напруження у м’язах. Сильний вплив інтимна близькість має на жінку: вона розумнішає, перебуваючи в збудженому стані. Це пов’язано з поліпшенням нейронних зв’язків у головному мозку. Для позитивного ефекту, пов’язаного з підвищенням розумових здібностей, слід займатися сексом 2-3 рази в тиждень.

На думку доктора Полеєва, під час статевого акту також відбувається глибока вентиляція легенів, де накопичується інфекція. Секс благотворно впливає і на стан серцево-судинної системи. В результаті близькості жіночі геніталії очищаються від мікроорганізмів, адже в процесі задіяні і ті органи, які зазвичай мало активні. Для чоловіків секс – прекраснае фізичне розвантаження, знижує рівень стресу і агресивності.

Хороший і регулярний секс має масу корисних властивостей, проте наївно вважати, що він може бути універсальною панацеєю або сильнодіючим засобом, резюмував фахівець.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button