Головна / Здоров'я / Експерти назвали продукти для лікування гіпертонії

Експерти назвали продукти для лікування гіпертонії

Високий артеріальний тиск або гіпертонію можна лікувати шляхом внесення деяких здорових змін в раціон. Експерти склали список продуктів, які допоможуть стабілізувати кров’яний тиск.

Вживання продуктів з високим вмістом солі, недолік фізичних вправ і захоплення алкоголем сприяє підвищенню артеріального тиску. При відсутності лікування це може викликати небезпечні для життя недуги. Симптомами гіпертонії є головні болі, запаморочення, болі в грудях, носова кровотеча, лихоманка, прискорене серцебиття і задишка. Недавні дослідження показали, що збільшення споживання калію може допомогти знизити тиск, а рекомендована кількість цього мікроелемента становить 4700 мг на добу для дорослої людини.

Авокадо є одним з кращих джерел калію, оскільки в одному фрукті міститься 500 мг. Грейпфрут містить високий рівень калію, вітаміну C і протизапальних засобів. Дослідження довели, що вживання не менше двох порцій йогурту в тиждень допоможе знизити кров’яний тиск і ризик серцево-судинних захворювань. Гриби шиїтаке не тільки містять велику кількість калію, але також допомагають збільшити запас енергії і захистити від хвороб серця і інфекцій. Корисним при гіпертонії також вважається горох.