Наука

Експерти назвали ТОП-5 кімнатних рослин для зниження рівня стресу

Фахівці з Італії назвали ТОП-5 кімнатних рослин, які краще всього допомагають знижувати стрес. За словами експертів, ефект від використання названих ними рослин, проявляється не тільки вдома, але і в офісі.

Першою рослиною в списку найбільш ефективних при боротьбі зі стресом називають спатіфілум, здатний справити помітний вплив на емоційний стан людей, які знаходяться поруч. Ця рослина є одним з небагатьох представників флори, які активно поглинають з повітря шкідливі домішки, роблячи навколишнє середовище помітно чистіше. Крім того, спатифілум відмінно справляється з функцією регулювання вологості в приміщенні, тим самим істотно знижуючи ризик виникнення респіраторних захворювань.

Ще одна рослина, яка допоможе у боротьбі зі стресовими ситуаціями – жасмин. Його аромат чудово справляється зі завданням заспокоєння та зняття стресу, підживлює позитивною енергією, покращує стосунки між людьми.

Досить корисним вважається також і кімнатний бамбук. Секрет успіху цієї рослини, на думку фахівців, криється в тому, що воно являє відразу п’ять елементів: воду, метал, вогонь, землю і деревину. Якщо вірити давньокитайським вченням, це дуже ефективне поєднання.

А ось розмарин допомагає не тільки очистити повітря від токсинів та інших шкідливих суспензій, але ще і поліпшити настрій, підвищити якість сну або навіть зняти втому. Ще одне класичне рішення серед кімнатних рослин – орхідея – допомагає заспокоїтися і прояснити свідомість, тому її експерти рекомендують тримати в будинку перш за все.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button