Здоров'я

Шкідливі продукти, які всі звикли вважати корисними

Від режиму харчування залежать багато процесів, що відбуваються в організмі. Якщо людина хочеться піклуватися про тіло або стежити за здоров’ям, вона починає зупинятися на більш корисних продуктах та стравах, не даючи можливості поганому складу впливати на важливі функції або органи. Стежити за харчуванням не так складно, потрібно ставити перед собою справжню мету і намагатися думати — що може принести правильне харчування, чому важливо не засмічувати організм непотрібними продуктами. З часом людина звикає до слів оточуючих і реклами — безліч товарів, у тому числі і продуктів харчування, які не несуть користі, продаються як корисні і важливі для людини. Чому варто задуматися про справжню користь розкручених продуктів?

Продукти з написом «знежирений» продаються набагато швидше і дозволяють збирати магазинам величезний виторг. Дослідження, проведені в 2015 році, показують, що у людей, які звикли вживати в їжу продукти з великим відсотком жиру, майже на п’ятдесят відсотків менше ймовірності занедужати діабетом, чим у тих, хто звик їсти тільки знежирені продукти. Інше дослідження показало, що при великому вживанні вуглеводів людина має більший ризик загальної смертності, ніж при постійному включенні в раціон жирних молочних продуктів. Після вилучення з продуктів жиру, вони зовсім втрачають приємний смак. Виробники намагаються заповнити мінус, додають у продукт більше цукру і шкідливих загусників. Слід зазначити, що високий вміст жиру в продуктах дозволяють людині навіть швидше худнути, ніж при прийомі в їжу звичного знежиреного молока або сиру.

Про користь фруктового соку з пакетів вже давно ніхто не говорить, але люди продовжують вірити в його чудові властивості і навіть часто купують товар для дітей. Неможливо зрозуміти, в який момент стався збій, адже фрукти по своїй суті корисні. Вся справа в процесі виробництва сто процентних фруктових соків — при видаленні шкірки фруктів, насіння видаляються так само корисні волокна, відповідальні за уповільнення поглинання цукру. Через це у людини швидше починає викидатися інсулін — дана ситуація цілком може призвести до розвитку діабету. Висока калорійність соку і його маленький обсяг призводить до появи помилкового сигналу про справжню ситість. Може початися сильне переїдання і швидкий набір зайвих кілограмів.

Дієтичні газовані напої так само відносяться до розряду продуктів, що залишають неприємний слід для організму. В них замість цукру додають штучні підсолоджувачі, які допомагають позбутися від великої калорійності і принести напоям велику популярність. Звичайно, вибір багатьох зупиняється саме на низькокалорійній колі або пепсі. Але дослідження показують, що штучні підсолоджувачі можуть негативно впливати на роботу мозку, приводити до серцево-судинних захворювань і проблем зі шлунково-кишковим трактом.

Кнопка «Наверх»
Закрыть