Земля

Експерти розповіли про способи уникнути укусу собаки

Експерти розповіли про дієві способи, що дозволяють уникнути укусу собаки. Загальною мірою безпеки можна вважати таку поведінку: повільний рух, руки вздовж тіла, опущена голова і відсутність гучних звуків.

За словами експертів, причин, чому собака вирішить вкусити людину, буває кілька, тому в подібних ситуаціях необхідно діяти певним чином. Ці тварини можуть нападати з метою захисту себе, свого потомства, маленьких дітей, власної їжі і улюблених іграшок. При цьому бувають і інші ситуації, коли собака вирішує вкусити людину через страх і відчай.

У першому випадку експерти радять просто поважати особистий простір собаки і не провокувати її. У такій ситуації у неї зазвичай відстовбурчені вперед вуха і шерсть піднята уздовж спини. У ситуаціях, коли тварина просто боїться людину і нападає з-за страху, необхідно поводитися інакше. Потрібно йти повільною ходою, руки тримати притиснутими до тіла, а голову краще опустити. В цілому треба зробити так, щоб собака перестала відчувати небезпеку, що виходить від людини. Подібна поведінка тварини супроводжується підібганими вухами, розширеними зіницями і хвостом, опущеним між задніх лап.

Експерти відзначають, нахилитися і протягнути руку до собаки – це одне з найгірших рішень. Тварина сприймає це як акт агресії і може вкрай різко відреагувати на подібну поведінку.

Кнопка «Наверх»
Закрыть