Головна / Здоров'я / Експерти: В консервах можуть міститися небезпечні бактерії

Експерти: В консервах можуть міститися небезпечні бактерії

Експерти розповіли про те, що містять в собі деякі види консервів. Як стало відомо, в них можуть бути як корисні вітаміни, так і небезпечні бактерії.

Відомо, що консервовані продукти володіють рядом корисних властивостей. В першу чергу, це більш тривалий період зберігання, однак знижена поживність робить консерви не найкращим вибором на кожен день. Вчені стверджують, що деякі види розглянутих продуктів стають більш корисними у разі тривалого зберігання. Кукурудза і помідори при консервуванні виділяють більшу кількість антиоксидантів при розігріванні, а деякі види вітамінів, які пошкоджуються при консервуванні, також втрачають свої властивості при зберіганні продуктів у звичайному стані протягом короткого періоду часу. Незважаючи на ряд переваг, фахівці вважають, що корисні властивості консервів, проте, втрачають свою цінність при аналізі безлічі негативних факторів.

За словами експертів, деякі види консервованих продуктів сприяють виникненню цілого ряду проблем зі здоров’ям, включаючи хвороби серця, діабет, а також сексуальну дисфункцію у чоловіків. У деяких випадках консерви можуть містити в собі навіть смертельно небезпечні бактерії. Здебільшого вони містяться у додаткових інгредієнтів.