Здоров'я

Експерти: вегетаріанство може завдати організму непоправної шкоди

Вживання виключно їжі рослинного походження може нашкодити здоров’ю. Так вважають фахівці з Оксфордського університету. Вони довели, що вегетаріанство в ряді випадків веде до зменшення розмірів головного мозку.

16-07-16-foto-600x449-1

Зміщення раціону харчування в бік овочів і фруктів без заміщення дефіциту білків і жирів – процес вкрай небезпечний. Слід пам’ятати про існування незамінних амінокислот, що містяться тільки в м’ясній їжі. Жири тваринного походження також вважаються необхідними для повноцінного функціонування організму людини.

«Якщо вживати в їжу мало таких продуктів, як м’ясо, молоко і риба, то це може призвести до браку в організмі дуже важливих речовин і вітамінів. Наприклад, якщо в організмі не вистачає вітаміну В12, то це може призвести до анемії і пошкоджень центральної нервової системи», – розповідають вчені.

В останньому дослідження було доведено: вегетаріанство має тісний зв’язок зі зниженням активності мозкової діяльності. Експерти в області харчування рекомендують при відмові від м’яса приймати біологічні добавки з залізом і B12. Так ризик заробити анемію помітно зменшується.

Натхнення: medvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button