Людина

Експерти виявили взаємозв’язок між зарплатою людини і її ростом

Провідні дослідники з Управління по санітарному нагляду за якістю медикаментів і харчових продуктів Сполучених Штатів Америки спільно з експертами з Університету Огайо реалізували унікальний експеримент.

edc9111a1c6802b5aac3969a898f3cb7

З’ясувалося, що кожні 2,5 см зросту додають до зарплати людини 800 доларів. Таким чином, завдяки росту людина може істотно збільшити власний рівень матеріальних засобів. Група медиків, що аналізувала дані представників сильної статі, які народилися в 1958 році, прийшла до висновку, що фізичні особливості організму пов’язані з інтелектуальними здібностями.

Читайте також: 

При цьому, лікарі відзначили, що найбільш значущий розмір заробітної плати спостерігався у хлопців із ростом 162,6 і 167,6 см. За словами дослідників, різниця в зростанні на 10-12 см серед жителів західних країн збільшує забезпеченість людини грошима на 9-15%. Подібна тенденція спостерігалася тільки серед офісних працівників. Деякі вчені вважають, що високі люди заробляють більше за інших через розвиненність соціальних навичок.

Інша теорія свідчить про те, що до власників високо росту краще ставляться, крім того, ці представники впевненіше в собі.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button