Людина

Експерти з’ясували тривалість сексу у зайнятих батьків

Експерти провели опитування, яке показало середню тривалість сексу у зайнятих батьків. Інформацією поділилося видання The Sun

Эксперты выяснили длительность секса у занятых родителей

Переважна більшість пар вдаються до швидкого статевого акту, щоб зберегти пристрасть після народження дітей. Згідно з проведеним опитуванням, улюблені люди так поспішають, що середня статева сесія триває всього 2 хвилини 15 секунд. І 12 задіяних у дослідженні пар зізналися, що їх секс триває менш як хвилину.

Відзначається, що попри те, що люди мають менше часу для отримання задоволення, 47% людей впевнені, що їх статеве життя краще, ніж раніше. Фахівці також визначили найбільш популярне місце для занять любов’ю. Як з’ясувалося 42% батьків вважають за краще для цього ігрову кімнату або вітальню, коли діти лягли спати. Чверть з опитаних відправляються в душ або замикаються у себе в спальні. Найпопулярнішою позою є «місіонерська».

У науковій роботі брали участь 1776 батьків з різною кількістю дітей. Вчені зробили висновки, що поповнення в сімействі тільки покращує близькість між половинками, роблячи їх інтимні відносини більш гострими.

Кнопка «Наверх»