Людина

Вчені: Удари по голові зменшують мозок

Вченими з Англії був доведений цікавий факт: удари по голові людини здатні скорочувати обсяг головного мозку. Своїми результатами досліджень фахівці поділилися на сторінках британського наукового видання Journal of Sports Medicine.

1-31-01-2015-600-362

Вони довели, що часті повторні удари по голові ведуть до того неприємного факту, що багато ділянок мозку стискаються, і це впливає на швидкість при обробці інформації.

Такий сумний висновок зробили британські фахівці, які провели ряд досліджень. В них взяло участь більше ніж 225 професійних спортсменів, вік яких становив від 18 до 44 років. Всі вони займалися різними видами боротьби тривалий час.

Читайте також: Чому може боліти голова: несподівані причини

Всім добровольцям було зроблено сканування головного мозку для оцінки його обсягу та проведено обстеження за допомогою магнітно-резонансної томографії на початку експерименту, а пізніше спортсменам регулярно протягом 4-ох років було зроблено дослідження МРТ. Результатом такого експерименту стало твердження, заявлене британськими вченими.

Слід зазначити, що під удар потрапили такі види спорту, як бокс і ряд інших бойових мистецтв, в результаті яких спортсмени неодноразово отримують удари в голову.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button