Наука

Експерти відтворили обличчя святого, який жив у Середні віки (фото)

Група міжнародних дослідників показала приблизне зображення обличчя святого Антонія Падуанського. Вони покращили реконструкцію, проведену в 2014 році.

За допомогою КТ (комп’ютерної томографії) черепа священика, міжнародна група дослідників створила реалістичне зображення обличчя святого Антонія, покровителя загублених і вкрадених речей. На ньому зображений чоловік зі шапкою з рідкого каштанового волосся, в коричневій мантії, як і ченці-францисканці в Середні століття.

Однак це не перша реконструкція обличчя релігійного діяча. У 1981 році італійський скульптор Роберто Кремезіні створив з гіпсу копію черепа Святого Антонія. Згідно з новим дослідженням, яке з’явиться в березневому номері журналу Digital Applications in Archaeology and Cultural Heritage, його зробили на основі реального черепа. Ексгумацію святого санкціонував Папа Іван Павло II.

Понад 30 років потому, у 2014 році, дослідники з музею антропології Університету Святого Антонія Падуанського разом із групою міжнародних судово-медичних експертів провели чергову реконструкцію обличчя, використовуючи лише цифрову копію ексгумованого черепа.

Реконструкція Святого Антонія Падуанського 2014 року

Тепер, використовуючи КТ та сучасні технології, вчені покращили зображення.

Народився в Лісабоні 15 серпня 1195 року, святий Антоній приєднався до августинців у 1210 році, але через 10 років  приєднався до францисканців. Він взяв участь у Генеральному капітулі ордену в Ассізі в 1221 році і особисто зустрівся зі Святим Франциском. Помер у монастирі Арчелла в Падуї, Італія, 13 червня 1231 року.

Вважається, що це була друга найшвидша канонізація в історії, його оголосили святим лише через рік після його смерті, у травні 1232 року.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button