Технології

Електричний велоприцеп полегшить перевезення вантажів і пасажирів

Зазвичай далеко не всім велосипедистам потрібна допомога електромотора, але якщо їм доводиться везти за собою причіп з вантажем — справа інша. І тут на допомогу приходить електрифікований велотрейлер Ein датської компанії Biomega.

Ein – це поліпропіленовий несучий кузов, алюмінієва рама і єдиний мотор-колесо на 250 Вт. Мотор харчується від знімної літій-іонної батареї, розташованої в причепі.

Причіп можна використовувати для перевезення неживого вантажу — під захищеною від дощу пластиковою кришкою, якщо це необхідно — або маленьких дітей. Є стандартні кріплення для двох крісел відповідних розмірів, які, правда, доведеться придбати окремо у сторонніх виробників.

Розробники не повідомляють масу Ein і максимальну вантажність, але вказують, що після п’яти годин зарядки акумулятор забезпечує від 85 до 150 км ходу. Кріпиться причіп до велосипеда надійним алюмінієвим замком, який встановлюється під сидінням. Для паркування є відкидна підніжка.

Зацікавлені можуть підтримати кампанію зі збору коштів на Ein на Indiegogo. Якщо вона пройде успішно, за $ 890 можна буде придбати собі електричний причіп. Передбачувана роздрібна ціна – $ 1430.

Шведський автомобільний бренд Polestar вирішив застосувати напрацювання в області електрифікації транспорту для створення власного міського самоката-ваговоза — мінімалістичного триколісного Re: Move. Вантажність «міських саней» – 275 кг.

Натхнення: ecotechnica.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button