Екологія

Електроавтобуси BYD перевозитимуть пасажирів у столиці Данії

Електроавтобуси BYD перевозитимуть пасажирів у столиці ДаніїЕкологічно чисті електроавтобуси BYD eBus курсуватимуть дорогами Копенгагена протягом двох років. Випробуваннями BYD eBus в реальних умовах займуться два найбільших національних перевізника – City Traffic і Arriva.

Мета тестування – оцінити витрати на експлуатацію електроавтобусів і визначити запас ходу в різних режимах використання і погодніх умовах. За планами перевізників, підзаряджати автобуси будуть в нічний час, коли навантаження на мережу і тарифи на електроенергію мінімальні.

На даний момент в Копенгагені використовуються для пасажирських перевезень 1400 дизельних автобусів, але місцева влада має намір замінити парк громадського транспорту екологічно чистими і економічно вигідними рішеннями. Тому вибір ліг саме на eBus від компанії BYD, яка є світовим лідером з виробництва акумуляторів, батарей і електричного транспорту.

Варто також відзначити, що Копенгаген отримав електроавтобуси, адаптовані для складних кліматичних умов експлуатації. Всього місяць тому вони були показані на виставці Busworld у Бельгії. Головними відмінностями є додаткова ізоляція, вікна з подвійним склінням і незалежне енергопостачання опалювальної системи. Таким ж властивостями володіють і автобуси євро-класу, оренда яких для http://www.bus-trans.com.ua/ дасть вам змогу здійснити заплановані маршрути.

На 100 км шляху BYD eBus споживає 130 кВт *год електроенергії. Залежно від вартості електроенергії в країні, зниження експлуатаційних витрат досягає 80 %, в ??порівнянні з автобусами, які працюють на дизельному паливі. Економічну вигоду і користь для навколишнього середовища від використання громадського електротранспорту вже оцінили оператори перевезень в місті Шеньчжень, де знаходиться штаб -квартира BYD. Електроавтобуси eBus курсують тут з січня 2011 року. Станом на вересень 2013 року, в цілому вони подолали вже понад 20 мільйонів кілометрів.

За словами Ісбранда Хо, високий інтерес до електроавтобусів BYD є наслідком позитивних результатів загальноєвропейського тестування цього екологічно чистого виду громадського транспорту. Щоб заплановане будівництво підприємства в Європі виправдало вкладення, бренду BYD потрібно мати близько 100 замовлень на електричний автобус eBus.

«Наші автобуси проходять випробування в реальних умовах на пасажирських перевезеннях в різних куточках Європи – від Тель -Авіва до Ґельсінкі. Результати тестів показують, що заявлений виробником запас ходу в 250 км є цілком достатнім для використання електроавтобуса в міському режимі. До того ж, використання електричної енергії дозволяє істотно скоротити витрати на експлуатацію та покращити екологічну ситуацію в містах», – резюмував пан Хо.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Один коментар

  1. А ведь совсем дешевые эксперименты надо провести. чтобы в этом автобусе работали магнитные двигатели и автономные бестопливные источники электрического тока. Достаточно преодолеть надуманные запреты Второго начала термодинамики.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button