Технології

Електростанція на локшині

У Японії представники підрозділу японської корпорації “Chiyoda Corp” тестують установку, яка виробляє електрику, використовуючи як енергоносія … локшину удон. Удон – це один з видів локшини з пшеничного борошна, яка дуже популярна серед японців і має широкий асортимент. Особливо славиться своїм Удона префектура Кагава, саме тому перша пробна установка була розміщена саме в тому місті Такамацу.

Електростанція являє собою великий резервуар висотою 8 метрів, в якому при температурі 37 градусів відбувається бродіння локшини і харчових відходів. В результаті цієї хімічної реакції виробляється велика кількість пального газу метану. Як стверджують розробники, одна така енергоустановка здатна виробляти 180 000 кіловат-годин електроенергії на рік, що достатньо для забезпечення 50 невеликих домашніх господарств.

Для роботи електростанції щодня потрібні близько 1,5 тонн локшини і 1 тонна харчових відходів, тому для збору “палива” планується підключити найближчі ресторани, кафе і магазини.

М’яка бітумна черепиця – один з найпоширеніших в наші дні покрівельних матеріалів, що поєднують в собі властивості м’яких і жорстких покрівельних матеріалів. http://tuniktop.by/ довговічна, порівняно недорога, витримує найжорсткіші погодні умови, має гарний зовнішній вигляд. М’яка черепиця перевірена часом. У країнах СНД її використовують близько 20 років, у Європі – вже більше 50 років, а в США, звідки і пішла ця технологія – понад 100 років.

Натхнення: http://techvesti.ru/


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button