Здоров'я

З’явився новий перев’язувальний матеріал на основі альгінату і хітозану

Британські вчені змогли розробити перев’язувальний матеріал на основі альгінату і хітозану. Експерти запевняють, що нова розробка дозволить швидше зупиняти кровотечу і загоювати рани.

Фахівці з Університету Болтона (University of Bolton) у ході тривалих досліджень змогли створити унікальний перев’язувальний матеріал, який дозволить швидше зупинити кровотечу і загоїти рани. Головний секрет препарату полягає в тому, що для його створення експерти використовували альгінат і хітозан. Варто відзначити, що хітозан поки ще мало вивчений експертами, однак головні властивості вже змусили вчених переконатися в його корисності. По-перше, препарат позитивно впливає на згортання крові, і при цьому здатний зменшити больові відчуття.

Добути хітозан не складно, оскільки він входить до складу панцирів ракоподібних, розповіли фахівці. Що стосується альгінату, то його корисні властивості не менш значущі для людського організму. Альгінат також здатний своєчасно зупинити кровотечу. Вчені відзначили, що для створення нового препарату пішло близько десяти років, однак результат виправдав всі очікування.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button