Всесвіт

Енергія чорних дір для космічних кораблів

Вчені впевнені, що інопланетяни використовують чорні діри в своїх цілях. Як повідомляє Девід Кіпінг, астроном з Колумбійського університету, прибульці збирають енергію для переміщення своїх космічних кораблів. Це явище отримало назву «Halo Drive», повідомляється у виданні Daily Mail.

На думку Кіпінґа, представники вищого розуму вже можуть скористатися цим методом без відома людей. Він працює завдяки гравітаційним дзеркалам. Це області чорних дір, що поглинають матерію і передають її назад в тому ж напрямку для отримання енергії об’єктів.

Дослідник зазначив, що науку давно цікавить, яким чином високорозвинені гуманоїди можуть використовувати діяльність гіпотетичних передових цивілізацій і пов’язані з ними техносигнатури. Завдяки фотонам, що потрапляють в гравітаційне дзеркало, які набирають швидкість і зберігають кінетичну енергію, інопланетяни можуть переміщатися на 133% швидше, ніж джерело живлення їх кораблів – чорна діра. Це дає можливість уникнути гравітаційної порожнечі, а також дозволяє міжгалактичним мандрівникам залишатися «невидимими».


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button