Всесвіт

Після загибелі Cassini NASA готує нову місію до Юпітера

Американське космічне агентство NASA після загибелі зонда Cassini готує нову місію на планету Юпітер. Апарат Cassini, відбувши корисну, а також плідну службу, зник в атмосфері Сатурна.


У свою чергу для вчених фахівців подібні місії є дуже важливими. Вони зможуть вивчати космічні об’єкти, а також принести велику користь всьому людству. Астрономи в майбутньому збираються заселити людьми природні супутники Юпітера. Для виконання цієї задумки запуск сучасних космічних апаратів, які досліджують космічні об’єкти, що є дуже важливим. Варто відзначити, що зонд Cassini пропав в атмосфері Сатурна п’ятнадцятого вересня 2017 року.

Як стало відомо, цей процес був заздалегідь запланованим. NASA разом з європейським космічним агентством збирається запустити нові космічні апарати для дослідження планети Юпітер, а також його супутників. Дослідники неодноразово говорили про необхідність освоєння нових планет. Незабаром природні ресурси Землі вичерпають себе. Внаслідок цього людство має відшукувати їх на інших космічних об’єктах.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button