Здоров'я

Епідемія кору на Мадагаскарі вийшла з-під контролю

Епідемія кору на Мадагаскарі вийшла з-під контролю: понад 900 дітей загинули, попри екстрену вакцинацію – 68000 випадків були діагностовані.

ВООЗ повідомляє, що у відповідь на спалах епідемії кору 2,2 мільйона чоловік з 26 мільйонів населення були вакциновані.

У 2017 році тільки 58 відсотків населення були вакциновані проти кору. Відсутність великого спалаху з 2003 і 2004 рр. – з зареєстрованим числом випадків 62,233 і 35,558 відповідно – також означає, що у багатьох людей було мало шансів розвинути імунітет.

Мадагаскар, який знаходиться в Індійському океані, планує стандартизувати програму вакцинації в кінці цього року.

Водночас в минулому році кількість випадків захворювання у всьому світі зросла на 300 відсотків, і зараз вона поширюються по всій території США. Глобальний спалах кору ще попереду…

Відродження хвороби в деяких країнах було пов’язано з необґрунтованими з медичної точки зору твердженнями, що пов’язують вакцину проти кору з аутизмом, які частково були поширені в соціальних мережах «антивакцинаторами».

Кір – це дуже заразне вірусне захворювання, яке можна запобігти зробивши щеплення, яке може викликати ускладнення, включаючи сліпоту і набряк мозку, й підвищити сприйнятливість до інших захворювань.

За попередніми даними ВООЗ, у минулому році кір призвів до загибелі приблизно 136 000 чоловік по всьому світу, в основному дітей у віці до п’яти років.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button