Технології

Ґаджет для тих, хто втрачає речі вдома

Хороші новини для тих, хто постійно втрачає гаманці, ключі та валізи. На одному з краудфандінг-сайтів необхідну суму і навіть більше зібрала спеціальна мітка під назвою iTraq, призначена для відстеження речей.

2-02-03-2015-600-407

Щоб проект був запущений, було потрібно 35 тисяч доларів, мітка зуміла набрати їх буквально за пару днів. Всього ж вона залучила 180 тисяч. При цьому не можна сказати, що проект унікальний: подібні мітки випускалися і раніше, але у iTraq є декілька відмінностей.

[ads2] Вона, так само як і інші мітки, відправляє дані про місцезнаходження речей на смартфон їх власника, але для передачі інформації вона використовує мобільну мережу, а не Bluetooth. За речами стежить не по GPS-сигналу, а виходячи з положення базових станцій. Таким чином, свою валізу можна виявити в будь-якому куточку Землі, де «ловить» мобільний інтернет. Єдиний мінус мітки — досить великий розмір. Вона виглядає, як стандартна банківська карта, Bluetooth-пристрої зазвичай набагато більш мініатюрні.

Працює iTraq від батарейки, якої повинно вистачити на 4 місяці з визначенням координат раз на годину. Якщо вибрати щоденну перевірку місцезнаходження, то однією батарейкою можна користуватися три роки. У мітку встановлена сім-карта, за допомогою якої півтори тисячі разів можна відправити повідомлення з координатами без додаткової абонентської плати.

Читайте також: Оригінальні ґаджети

Поки у молодого проекту є тільки робочий зразок. Перші тестові мітки з’являться в червні, а в кінці літа стартують повноцінні масові поставки. Пристрій буде коштувати приблизно 50 доларів плюс 25 — за відправку товару за межі Сполучених Штатів.

Натхнення: innoros.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть