Здоров'я

Facebook допоможе в боротьбі з інфекційними захворюваннями

Компанія Facebook у співпраці з організаціями закладів охорони здоров’я створюють карти, які допоможуть в запобіганні поширенню інфекційних захворювань. Для цього будуть використані дані 2,4 мільярда користувачів соціальної мережі.

Новий проект допоможе науковцям стежити за переміщенням людей, а також встановлювати щільність населення в певному місці. Це дозволить краще визначати можливі точки зосередження інфекції та шляхи її поширення. Facebook надасть частину даних зі своєї особистої бази. Також будуть використовуватися карти з високою роздільною здатністю, які будуть накладатися на наявну інформацію для поліпшення якості моніторингу.

Data For Good вже не перший раз проводить ініціативу схожих проектів, які створені для забезпечення безпеки людини. Керівництво цієї групи впевнене, що дані соціальної мережі допоможуть створити неймовірний проект, який здатний не тільки вести спостереження за можливими наслідками поширення захворювання, але й ізолювати джерело, що запобіжить збільшенню кількості інфікованих.

Кнопка «Наверх»
Закрыть