Головна / Здоров'я / Низькі дози вина покращують роботу мозку

Низькі дози вина покращують роботу мозку

Дослідники з’ясували цікаві факти про вино та його вплив на організм людини.

У той час як кілька склянок вина можуть допомогти розслабитися після напруженого робочого дня, нове дослідження показує, що вино також здатне послаблювати симптоми хвороби Альцгеймера, якщо не вилікувати її повністю. Вся справа в тому, що вино допомагає виводити токсини з головного мозку, які і зумовлюють розвиток хвороби.

«Тривале споживання надмірних кількостей етанолу, як відомо, має негативні ефекти на центральну нервову систему, однак при все при цьому невисокі дози алкоголю дуже позитивно впливають на головний мозок»
— сказав Мейкен Недергеард, доктор медицини, співкерівник Центру Перевідної Нейромедицини в Медичному Центрі Університету Рочестера (URMC). Мейкен також є провідним автором дослідження.

Як було з’ясовано в процесі експериментів, невеликі дози алкоголю покращують здатність мозку видаляти «відходи», тобто токсини, які викликають різні захворювання головного мозку та супутніх хвороб.

На сьогоднішній день науковці продовжують досліджувати вплив вина на організм людини, оскільки вони впевнені, що воно здатне боротися з раковими клітинами і серцево-судинними захворюваннями.