Здоров'я

Хочете довго жити – їжте гострий перець чилі

Медичний коледж Ларнер закликає всіх їсти гостру їжу. Справа в тому, що споживання гострого перцю чилі виявилося пов’язано зі зниженням смертності на 13% (переважно це стосується смертей від хвороби серця або інсульту). В принципі, про користь гострого перцю фахівці говорять давно. В рамках останнього дослідження експерти використовували дані 16000 чоловік за 23 роки.

ddc4eca770eb2bda6463be69baea17c5

Цікавило споживання перцю чилі, спосіб життя і смертність серед цих людей. І був виявлений чіткий зв’язок любові до перцю і зниженням ризику смерті. Між тим, фахівці не можуть точно сказати, як саме перець справляв позитивний ефект. Можливо, вся справа в TRP-каналах, які є основними рецепторами до гострих з’єднань таких як капсаїцин (основний компонент чилі).

У свою чергу, капсаїцин відіграє важливу роль у клітинних і молекулярних механізмах, які дозволяють запобігти розвитку ожиріння і змінюють коронарне кровопостачання. Також капсаїцин володіє антимікробними властивостями і здатний впливати на стан людини, змінюючи мікрофлору кишечника.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button