Людина

6 міфів про підприємництво

Ви замислювалися над тим, щоби відкрити свою справу? Та вас лякають певні стереотипи, що поширені в суспільстві щодо підприємницької діяльності. Наскільки міфи про підприємництво відповідають реальності?

6 міфів про підприємництво

Міф 1. Підприємництво – це дуже ризикова річ.

Однак усвідомте, що ризик створює не сам бізнес, а люди, які роблять бізнес. Деякі люди схильні до невиправданого ризику або не мають елементарних здібностей до самоорганізації або прийняття рішень.

Міф 2. Для успішного бізнесу потрібна велика ідея.

Насправді вам потрібна не велика ідея, а робоча ідея, яка могла б принести реальні доходи. Більшість нових підприємців спираються на добре апробовані продукти, тобто відтворюють те, що вже було створено раніше, і завдання полягає лише в тому, щоб точно визначити, яким видом бізнесу зайнятися.

Міф 3. Для успішного бізнесу потрібно багато грошей.

Великі гроші потрібні для великого бізнесу. А для малого бізнесу потрібно не багато грошей, якщо підійти до справи з розумом і творчо :
починайте бізнес, заснований на власній справі;
добре вивчіть ринок: що і почому купляє ваш споживач;
починайте з малого, поступово.

Міф 4. Вас знищить великий бізнес.

Великий бізнес завжди буде існувати поряд з малим, оскільки їх сектори практично не перетинаються. Великий бізнес дуже стандартизований. Малий бізнес – це Ваша “ніша”, якщо не зайнята іншими, це особистий невеликий ринок особистих послуг чи товарів: 80 % Вашої виручки роблять Вам 20 % Ваших постійних клієнтів.

Міф 5. Бізнес – це швидкі і великі гроші.

Швидкі гроші можуть приносити тільки дуже ризикові операції. Малий бізнес – це сфера середнього класу суспільства, з середнім рівнем доходів. Якщо дохідність Ваших вкладень перевищує реальну прибутковість по банківських депозитах – можете вважати Ваш бізнес успішним.

Міф 6. Підприємцями народжуються.

Це не зовсім так. Як показують дослідження, 5-7 % населення дійсно мають видатні здібності до бізнесу. Проте роблять успішний бізнес набагато більше людей. Для того, щоб вести власну справу, слід засвоїти ряд навичок, навчитися діяти і приймати рішення, набути основи ринкового мислення і економічної поведінки.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button