Людина

Вчені назвали 7 речей, які впливають на здоров’я людей у віці від 40 років

Медики давно говорять, що після 40 років кожній людині необхідно уважніше ставитися до свого здоров’я. А ось американські вчені рекомендують звернути увагу на 7 конкретних речей, здатних чинити сильний вплив людей цієї вікової групи.

Дуже важливими, наприклад, вважають відносини. На переконання медиків, здоров’я перебуває в прямій залежності від їх якості, оскільки після 40 років відчуття щастя надзвичайно важливо для здоров’я. На другому місці фахівці розташували фізичні навантаження, які називають також запорукою психічного благополуччя. Втім, про те, що щоденні фізичні навантаження сприяють зміцненню здоров’я і довголіття, відомо вже давно. На третьому місці опинився смартфон, який здатний спровокувати масу проблем зі здоров’ям. Причому, йдеться не тільки про безсоння і реальне порушення в шийному відділі хребта, але і в несприятливому емоційному тлі, який можуть формувати соціальні мережі.

Далі слідує здоров’я шлунково-кишкового тракту. Після настання 40 років будь-які розлади в роботі ШКТ стають для людини явищем звичним. Однак вони можуть бути ознаками запалення, яке згодом виллється в набагато більш серйозні захворювання. Також людям, які досягли цього віку, рекомендують уникати стресових ситуацій, оскільки це одна з основних причин більшості хвороб.

Шосте місце дісталося еластину і колагену. Перші очевидні ознаки старіння проявляються як раз після 40 років через те, що в організмі помітно знижується їх кількість. Щоб зберегти шкіру здоровою та молодою на вигляд, експерти рекомендують приймати ці корисні мікроелементи в складі Бадів. І останнє, про що повинні подбати представники даної вікової групи – це обсяг споживаних вуглеводів. Як відомо, з віком метаболізм в організмі сповільнюється, тому уникнути збільшення у вазі стає складніше. Врятує правильне харчування зі скороченням кількості вуглеводів, споживаних щодня.

Кнопка «Наверх»
Закрыть