Здоров'я

Фахівці Університету Люксембургу довели: залежність від їжі існує

І це не проста відмовка для нестриманих в питанні їжі людей, пише The Daily Mail. Як встановили вчені, деяких жінок із зайвою вагою на інстинктивному рівні стимулюють зображення їжі. Окрім того, у них слабкіша сила волі.

foto_cikavosti_16.06.2014-07_resized

Деякі жінки, які брали участь у дослідженні, стикалися з гострою тягою до їжі відразу після прийому їжі. А це явна ознака залежності, пов’язаної з роботою нейропередавачів. Вони включаються, коли людина грає в азартні ігри, їсть, палить, займається сексом, вживає наркотики.

Стан учасниць перевіряли через 3 години після їжі або відразу після прийому їжі, показуючи їм на комп’ютері картинки з їжею. На деяких картинках були жирні або солодкі продукти, а на деяких – зображення, що не пов’язані з їжею. Жінки повинні були натискати на мишку максимально швидко при появі картинок. І жінки з зайвою вагою мали сповільнену реакцію.

При цьому у деяких жінок з’явився голод незалежно від того, коли вони їли. Значить, у них була фізіологічна схильність до переїдання. Правда, не виключено, що переїдання спровоковано психологічним стресом, звичкою або нудьгою.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button