Людина

Кардіологи назвали головну причину розвитку хвороб серця у молодому віці

Португальські лікарі-кардіологи прийшли до висновку про те, що головна причина раннього розвитку хвороб серця полягає зовсім не в генетичній схильності до них. Фахівці стверджують, що основна причина цієї проблеми полягає в неправильному способі життя, яке веде сучасна молодь.

Такий висновок медики зробили за результатами дослідження, учасниками якого стали понад тисячу пацієнтів у віці молодше 50 років. Під час проведення цієї роботи кардіологи встановили, що при низькій фізичній активності, паління, підвищений тиск і вміст холестерину в організмі, утворюється цілий комплекс факторів, здатних призводити до розвитку різних захворювань серцево-судинної системи в ранньому віці. Причому їх значущість лікарі оцінили навіть вище, ніж такий фактор ризику, як генетична схильність до подібних недуг.

«Генетика відіграє найважливішу роль при передчасному розвитку хвороб серця серед молоді, однак її можна розцінювати лише як привід. Багато пацієнтів відзначають, що проблеми з серцем стали неминучими в через сімейне життя. Але насправді практично всі вони курять, не стежать за рівнем холестерину, ведуть малорухливий спосіб життя. Зазначені фактори їм краще змінити», – підкреслюють автори дослідження.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button