Технології

Фахівці з’ясували собівартість Apple Watch

Фахівці майстерні iFixit провели власне дослідження, метою якого було з’ясувати, скільки насправді вартують смарт-Apple Watch, які в роздрібний продаж надходять за ціною від $349. Ґаджет був повністю розібраний на комплектуючі. Як виявилося, собівартість 38-міліметрової моделі дорівнює всього $83.70, що становить 24% від ціни в магазинах.

Кожна деталь оцінювалася окремо. З’ясувалося наступне: компоненти обходяться компанії в суму $81.20. Ще $2.50 витрачається на складання. За оцінками експертів, найдорожчі частини хронометра — сенсорний модуль і захисне скло. На них припадає 25% вартості годин. Крім того, досить дорого обходиться виготовлення процесора і оперативної пам’яті. Найдешевшим компонентом стала акумуляторна батарея. Таким чином, при реалізації Apple отримує досить значну маржу. Слід врахувати, що при проведенні дослідження не враховувалися витрати на логістику, рекламу та інші витрати.

Дана статистика, як зазначають представники iFixit, цілком характерна для Apple. Вона слідує традиційним для себе курсом максимального отримання прибутку.

Джерело: press.ihs.com

Натхнення: 24gadget.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button