Авто

Fiat представить нове покоління моделі 500

Fiat готує заміну для Punto і попутно оновлює тим самим одну зі своїх класичних моделей – Fiat 500. На ринку машина з’явиться не раніше 2016 року.

Якщо говорити про зовнішність, то деякий натяк до ретро-стилю все ж є. Судити про це можна по зображеннях, які опинилися у розпорядженні британського видання Autoexpress.

Fiat представить нове покоління моделі 500 (1)

Ну а всередині, як і належить сучасним автомобілям, знайшлося місце новим технологіям. Наприклад, великий тачскрін, який покликаний замінити всілякі кнопочки на панелі.

Fiat представить нове покоління моделі 500 (3)

Спеціально для ринку США, автомобіль буде трохи ширший і довший від свого попередника. Втім, бажання зробити машину трохи більшою не завадило Fiat відмовитися від моделі з п’ятьма дверима в цій новій версії. Втім, в 2015 році вийде п’ятидверний варіант поточної модифікації.

Fiat представить нове покоління моделі 500 (2)

У нових пропорціях машина виглядає досить агресивно і навіть трохи спортивно.

І хоча дизайн вже готовий, Fiat не поспішає запускати машину у виробництво, оскільки продажі попередньої версії 500, запущеною у виробництво сім років тому, до тепер знаходяться на досить високому рівні.

Наприклад, в 2013 році Fiat 500 був самим продаваним міським автомобілем у Європі, на другому місці опинився теж продукт італійців – Panda.

Fiat представить нове покоління моделі 500 (4)

Начинка підкапотного простору навряд чи сильно зміниться в новій версії. Напевно, все обмежиться більшою потужністю і більшою економічністю. Дизель об’ємом 1,3 літра і 0,9 -літровий двох циліндровий бензиновий TwinAir забезпечать машині потужність в 105 к.с.

Для того, щоб випустити на ринок гідну заміну поточному бестеселлеру, Fiat доведеться гарненько подумати про ціну. Добре, якщо рівень в 12 000 євро, за які продається нинішня версія, буде витримано. Ця ціна майже на 1 800 євро нижча ціни найдешевшого Opel Adam.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments