Різні цікавинки

Як відкрити магазин дитячого одягу

plan_magazynu_250Багато підприємців, які бажають розпочати свою справу, цікавляться, як відкрити магазин дитячого одягу та аксесуарів. Чи може цей вид бізнесу бути прибутковим і як почати заробляти на продажі одягу для малюків?

Перспективність магазину дитячого одягу

Магазини, в яких продається одяг для малюків, завжди мають прибуток. Це пояснюється рядом факторів. По-перше, народжуваність ще ніхто не відміняв. А по-друге, спостерігається зростання рівня заробітної плати, тому все більше батьків вважають за краще купувати для своїх крихіток новий одяг, а не брати її від сусідів і родичів, як це було раніше.

Але перш ніж почати заробляти на дитячому одязі, потрібно усвідомити одне правило. Початківець бізнесмен, який не має в кишені достатньо коштів на розкрутку свого магазину, і намагається почати бізнес без значних вкладень, повинен запропонувати споживачам оригінальний, недорогий і то, що корстується попитом товар. Тільки в цьому випадку витрати швидко окупляться і бізнес почне приносити прибуток. Зокрема можна відкрити дитячий магазин, в якому продаватиметься одяг для новонароджених малюків і хлопців дошкільного віку. У цей період діти миттєво виростають зі своїх штанів і футболок, тому батьки змушені частіше оновлювати їх гардероб.

Як і де варто відкрити магазин, який реалізує дитячий одяг

Отже, як і де варто відкрити магазин дитячого одягу, щоб він приносив реальний прибуток? По-перше, необхідно знайти приміщення і зняти його в оренду. Краще вибрати населений район, де спостерігається активний рух. Це може бути центр міста, територія поблизу зупинок метро або торговий центр. Важливо тільки, щоб в окрузі не було найближчих конкурентів, з товарами, схожими з вашим асортиментом.

Обов’язково потрібно вибирати те місце, де є парковка або автостоянка, адже багато батьків їздять по магазинах на машині. Оренда такого приміщення у великому місці не буде дешева. Для тих, хто планує відкрити бізнес в маленькому місті і ціна оренди буде меншою.

Тому, хто вирішив для себе: «Все, точно хочу відкрити магазин дитячого одягу», при плануванні витрат слід пам’ятати про торгове обладнання. Звичайно, можна придбати стелажі, вітрини та манекени, але рентабельніше в перший рік роботи буде оренда цього устаткування. Коли ви наберетися сил та розкрутите свій бізнес, можете придбати вітрини для магазину на http://pf-torg.ru/vitriny.html, що зробить вас незалежним від примх орендаря торгового обладнання.

Що ще необхідно для відкриття магазину дитячого одягу

Отже, приміщення під магазин готово. Наступним кроком стає пошук персоналу і постачальників.
Для дитячого магазину буде потрібно продавець, бухгалтер і прибиральниця. З часом штат можна збільшити.
А от з вибором постачальників справа йде складніше. Погодьтеся, як можна відкрити магазин якісного дитячого одягу без співпраці з кращими постачальниками? Доведеться детально вивчити пропозиції кількох виробників та організацій – посередників, які постачають дитячий одяг зі своїх складів. Важливо вибрати перевірену марку одягу, яка знайома більшості покупців. При цьому ціни не повинні бути величезними, інакше магазин в лічені секунди перетвориться в бутік для найбагатших людей, куди не заходить середньостатистичний громадянин.

Якщо підприємець вибрав постачальника, він повинен задуматися і над першою партією товару. Фахівці рекомендують придбати для початку різноманітний модельний ряд для дітей різного віку. Нехай у вашому магазині буде три кофтинки, п’ять пар штанців і шість курток, але вони будуть різних фасонів, розмірів і колірних гам. Покупець тоді зможе вибрати те, що його цікавить. Для закупівлі першої партії товарів знадобиться в середньому 10-15 тис. долларів.

І на завершення варто підкреслити – ті підприємці, що цікавляться, як відкрити магазин дитячого одягу, повинні усвідомлювати просту істину. Без ефективної реклами розкрутити бізнес не вийде. Можна заявити про відкриття магазину по телебаченню, радіо, у друкованих ЗМІ та мережі Інтернет. Рекомендується також залучити покупців у перші дні роботи знижками, нехай і невеликими (2-3 %). А вже якщо ваша продукція сподобається споживачам, вони обов’язково повернуться в ваш магазин!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button